Засідання  ШПМ у Гологірському НВК

У перший день весни Гологірський НВК радо вітав гостей у своїх стінах. Метою даного семінару було ознайомити  учасників школи педагогічної майстерності з теоретичними та кращими практичними напрацюваннями використання інтерактивних методів навчання вчителями української мови та  літератури даної школи.

Учасники засідання  ШПМ відвідали  урок української мови у 6  класі за темою «Мандрівка в казкову країну Прикметниковію» (вчитель Мичка С. Б).

 Світлана Богданівна продемонструвала свою фахову майстерність, подарувала присутнім неповторні хвилини задоволення. Структура уроку відзначалась чіткістю, логічністю, виділенням головного. Використання ефективних методів  і прийомів роботи, цікавого дидактичного матеріалу, ілюстрацій та презентацій, що  сприяло формуванню глибоких і міцних знань учнів з теми.

  Спостерігаючи за роботою школярів, розумієш, що така робота, – закономірність. Урок настільки захоплював дітей, що вони забували про присутніх гостей, почуваючи себе вільними, повністю віддаючись роботі.

Також,  за участю учнів 5-11 класів відбулася  музично-тематична композиція  до 146-ї річниці від дня народження Лесі Українки “ Як я умру,на світі запалає покинутий вогонь моїх пісень…»(вчитель Цільник І. С)

 Учні школи натхненно читали вірші Лесі Українки, виконали пісні «Вишеньки-черешеньки…»,  «Місяць яснесенький…», «Була весна…», «Літо краснеє минуло», «Горить моє серце, його запалила…», «Єднаймося, браття, українці!». Також глядачі мали можливість побачити інсценізації віршів та драми – феєрії Лесі Українки «Лісова пісня»

 На завершення заходу керівник ШПМ Лісова З. І подякувала учням  школи та учителям Мичці С. Б,  Цільник І. С за гарно підготовлений захід та закликала присутніх і надалі розкривати грані творчості Лесі українки, поглиблювати розуміння учнями її творчості у контексті сьогоднішніх процесів, які відбуваються в Україні.

 Під час проведення круглого столу підводились підсумки роботи школи педагогічної майстерності.    Кожен учасник семінару взяв багато цінного для подальшої своєї діяльності. Колеги ділилися своїми враженнями, щиро дякували за цікавий, повчальний урок, змістовну доповідь, душевне тепло і затишок, якими зустріли їх.

Засідання школи педагогічної майстерності вчителів української мови та літератури пройшло на високому організованому та професійному рівні.

 

                   Вчитель української мови та літератури Гологірського НВК Цільник І.С.